Partnerzy

West Side Story

+48 509 428 667
kontakt@westsidestory.pl
Jesteśmy podróżnikami, organizatorami, kolekcjonerami przygód. Wierzymy, że w życiu najważniejsze jest to, aby mieć za sobą dobrą historię. West Side Story to projekt, który ma pomóc w spełnieniu marzeń o podróży po bezkresach dzikiego zachodu, przemierzania kilometrów prostych szos, hazardzie w mieście grzechu i kalifornijskim słońcu. Do naszych wycieczek szukamy ludzi otwartych, pozytywnych, nastawionych na wspaniałą dwutygodniową przygodę.

Prodexpol

poczta@prodexpol.pl
Nasza firma to wiodący na rynku producent parkietu oraz deski podłogowej. Podstawową działalnością zakładu jest produkcja podłóg drewnianych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do rozwoju i podniesienia jakości oferowanych produktów, pozwoliło nam na zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku materiałów podłogowych.

Maraga

Agnieszka Michałowicz
biuro@maragatravel.pl
Sprzedaż agencyjna oferty renomowanych biur podróży, wycieczki autorskie, imprezy integracyjne w Polsce i na świecie, imprezy jachtowe, konferencje, wyjazdy szkoleniowe, obsługa klienta biznesowego, czarter jachtów w Polsce i na świecie.

Impuls – Studio Doskonalenia Sylwetki

(+48) 22 425 29 88
Szanowni Państwo, Z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z pierwszą i największą Siłownią na Warszawskich Bielanach Impuls – Studio Doskonalenia Sylwetki. Dla wszystkich członków klubu i nie tylko ???? którzy skorzystają z oferty doradztwa kredytowego, przygotowaliśmy specjalne prezenty w postaci karnetów. Zapraszamy osoby prywatne jak i firmy. Np. klient który skorzysta za pośrednictwem naszej firmy z kredytu hipotecznego może otrzymać w prezencie karnet OPEN FITNESS + SIŁOWNIA nawet na 6 miesięcy!!!

Doradztwo kredytowe Income Consulting Umów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania