Konsolidacja kredytów Warszawa

Konsolidacja kredytów skrywa w sobie możliwość połączenia zobowiązań z innych banków lub instytucji finansowych. Następnie połączone zostają w jeden, korzystny kredyt z wygodnymi ratami do spłat. Wśród konsolidowanych kredytów mogą znaleźć się zarówno pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne czy limity zadłużeń na kartach kredytowych. Jeśli interesuje Cię możliwość zastąpienia kilku kredytów jednym, wygodnym i korzystnym kredytem konsolidacyjnym to zgłoś się do nas przy pomocy formularza zgłoszeniowego. Nasz ekspert finansowy przedstawi optymalną propozycję.

Konsolidacja kredytów – to kredyt przeznaczony na spłatę dwóch lub więcej kredytów bądź pożyczek. W konsekwencji posiadamy jeden kredyt z jednolitym, niższym oprocentowaniem niż spłacany w poprzednich bankach i w wielu przypadkach z dłuższym okresem spłaty. Jednocześnie w ramach konsolidacji można pozyskać dodatkową kwotę kredytu.

Na czym polega konsolidacja kredytów?

Konsolidacja kredytów to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Opcja ta jest niezwykle rozsądna i pozwala pozbyć się wielu rat, by wszystko włączyć w całość. Jest to łatwiejsze do ogarnięcia pod kątem organizacyjnym, a przy okazji korzystniejsze. Comiesięczna wysokość zobowiązań jest dużo niższa i przy okazji pozwala odetchnąć po intensywnych okresie spłacania wielu kredytów. Gotówkowe kredyty konsolidacyjne to rozwiązanie oferowane przez większość banków. Złożenie w całość wielu zadłużeń pozwala pozbyć się sporego zobowiązania z domowego budżetu. Już nie musisz pamiętać o regularnym opłacaniu wszystkich rat. Nierzadko również ogólne warunki kredytu konsolidacyjnego są dużo korzystniejsze, aniżeli pozostałe, które zaciągnęliśmy jakiś czas temu. Decydując się na konkretną opcję, zwróć uwagę na wszelkie szczegóły.

Czy konsolidacja kredytów to dobre rozwiązanie?

Czy łączenie kilku kredytów w jeden to zawsze dobre rozwiązanie? Przed podpisaniem umowy, warto uświadomić sobie kilka faktów. Pamiętaj, że konsolidacyjny kredyt gotówkowy to nowe zobowiązanie, jednak wchłania ono wszystkie, które do tej pory miałeś. Z drugiej strony po prostu się ono opłaca. Dlaczego? Otóż rata kredytu konsolidacyjnego jest zawsze niższa, aniżeli opłacanie kilku rat różnych kredytów. Mało tego, nie musisz już pamiętać, by co miesiąc spłacać kilka kredytów. Z drugiej strony warto wiedzieć, że kredyt konsolidacyjny wydłuża okres kredytowania, a tym samym dłużej go będziemy spłacać, co wiąże się z wyższymi odsetkami. Generalnie jeśli już decydujemy się na konsolidację kredytów, to warto rozważyć wszystkie dostępne opcje, szczegółowo je przeanalizować i wybrać najkorzystniejsze oferty. Jeśli mamy z tym problem, to pomoc doradcy finansowego może się okazać nieocenionym wsparciem. Porównanie wszystkich dostępnych opcji, zwrócenie uwagi na detale i koszty to zaledwie część z tego, co powinno się zrobić jeszcze przed podjęciem decyzji.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

opinie klientów

Doradztwo kredytowe Income Consulting Umów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania