Kredyt dla profesjonalistów Warszawa

Jeżeli klient znajduje się w tej grupie zawodowej to według wielu banków działających w Polsce cieszy się zaufaniem i może liczyć na lepsze warunki kredytowania. Do profesjonalistów zalicza się: sędziów, prokuratorów, radców prawnych, adwokatów, notariuszy, komorników, lekarzy, stomatologów, weterynarzy, farmaceutów, architektów, geodetów, księgowych prowadzących licencjonowane biura rachunkowe, doradców podatkowych, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rewidentów, tłumaczy przysięgłych.

Kredyt dla profesjonalistów – przeznaczony jest dla firm, które prowadzą działalność związaną z posiadanym i wykonywanym zawodem. Przewidziany jest on dla następujących zawodów:
– lekarz, ratownik medyczny, pielęgniarka, położna, farmaceuta, dentysta, technik dentystyczny, protetyk, optyk, fizjoterapeuta, psycholog,
– weterynarz,
– biegły rewident, księgowy, doradca podatkowy,
– prawnik, tj. notariusz, adwokat, radca prawny,
– architekt, kierownik budowy, geodeta, inżynier budownictwa, rzeczoznawca majątkowy, zarządca nieruchomości,
– tłumacz przysięgły,
– informatyk

Kredyt dla profesjonalistów wykorzystany może być na dowolny cel związany rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej. W porównaniu z ofertą dla innych grup zawodowych może być on nawet dwukrotnie wyższy, a zarazem niżej oprocentowany. Również wymagany okres prowadzenia działalności jest dwukrotnie niższy dla preferowanych grup zawodowych i wynosi 12 miesięcy. Po spełnieniu określonych wymogów, nieliczne z banków oferują taki kredyt już po pierwszym miesiącu działalności. Nie jest konieczny biznes plan, poręczenie, zabezpieczenie ani wkład własny. Udzielany on jest na okres maksymalnie 12 lat i kwotę do 10 do 500 tysięcy złotych w ramach limitu na koncie.

Wymaganym warunkiem jest posiadanie zdolności kredytowej.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ DLA FIRM

opinie klientów

Doradztwo kredytowe Income ConsultingUmów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania