Kontakt

Wypełnij wstępny wniosek

Umów się na spotkanie z naszym doradcą, który zaproponuje najlepsze dostępne rozwiązania finansowania Twoich potrzeb. Wypełnienie poszczególnych pól w formularzu pozwoli na bardziej precyzyjne wstępne wyselekcjonowanie ofert.

Akceptacja zgód na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Open Finance S.A. reprezentowanego przez firmę Income Consulting Łukasz Wolski w celu przygotowania wstępnej oferty produktów finansowych. Udzielam zgody na kontakt drogą elektroniczną (e-mail) oraz tradycyjną (telefon, spotkanie) w celu przedstawienia oferty produktów finansowych oraz rozpoczęcia rozmów na temat porad finansowych. Oświadczam, że rozumiem Politykę prywatności strony ic-ekspertfinansowy.pl oraz fakt, że mam prawo do poprawy swoich danych osobowych, w tym wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz na stronie dostępny pod adresem https://ic-ekspertfinansowy.pl/odwolywanie-zgody

Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji handlowych wiadomością elektroniczną przez Income Consulting Łukasz Wolski ul. Kartograficzna 86, 03-290 Warszawa, NIP 1132609773 zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144,poz. 1204 z późn.zm.). Przez wiadomości elektroniczne rozumie się w szczególności SMS, e-mail oraz portale społecznościowe.

Brak zgody będzie rozumiany jako odpowiedź odmowna.