Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe Warszawa

Złożenie wniosku o pożyczkę gotówkową możemy umotywować dowolnym celem. Ten rodzaj finansowania doskonale sprawdza się podczas nagłych nieplanowanych wydatków, a także do spełniania mniejszych lub większych potrzeb. Pożyczka gotówkowa dostępna jest w każdym banku, ale nie każdy bank ma najkorzystniejsze oferty. Warto zasięgnąć porady eksperta finansowego, by pomógł w uzyskaniu najbardziej korzystnej oferty pożyczki gotówkowej – takiej, w której wysokość rat będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Obecnie w jednym banku można uzyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy zł, zaś okres kredytowania może wynieść od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę gotówkową najczęściej uwzględnia się źródła dochodu pochodzące z umowy o pracę, zlecenia, umowy o dzieło, działalności gospodarczej czy emerytury lub renty. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym, który pomoże wybrać najkorzystniejszą pożyczkę gotówkową w Warszawie. Wypełnij wstępny wniosek online.

Kredyt gotówkowy – to pożyczka przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny. Charakteryzuje się uproszczoną procedurą badania zdolności kredytowej, brakiem zabezpieczeń, szybką decyzją i szybkim przekazaniem środków. Wysokość kredytu uzależniona jest od uzyskiwanych przychodów i zdolności kredytowej wnioskującego. Przy tej formie uzyskania kredytu akceptowane są różne źródła
dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, emerytura lub renta. Banki nie wymagają zabezpieczenia przy udzielaniu relatywnie niewielkich kwot kredytu. W przypadku ubiegania się o wyższą kwotę, bank narzuca konieczność zastosowania jednej z poniższych form zabezpieczenia:
– weksel,
– poręczenie lub ubezpieczenie na życie i od utraty pracy
– zastaw rejestrowy,
– hipoteka,
– cesja praw,
– oświadczenie o poddaniu się egzekucji.

Kredyt gotówkowy – okres kredytowania

Maksymalna kwota pożyczki o jaką można się ubiegać w jednym banku to kilkaset tysięcy złotych. Czas kredytowania proponowany przez banki, to okres od kilku miesięcy do kilkunastu lat.

Złóż wstępny wniosek