Kredyt gotówkowy Warszawa

Złożenie wniosku o pożyczkę gotówkową możemy umotywować dowolnym celem. Ten rodzaj finansowania doskonale sprawdza się podczas nagłych nieplanowanych wydatków, a także do spełniania mniejszych lub większych potrzeb. Pożyczka gotówkowa dostępna jest w każdym banku, ale nie każdy bank ma najkorzystniejsze oferty. Warto zasięgnąć porady eksperta finansowego, by pomógł w uzyskaniu najbardziej korzystnej oferty pożyczki gotówkowej – takiej, w której wysokość rat będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Obecnie w jednym banku można uzyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy zł, zaś okres kredytowania może wynieść od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę gotówkową najczęściej uwzględnia się źródła dochodu pochodzące z umowy o pracę, zlecenia, umowy o dzieło, działalności gospodarczej czy emerytury lub renty. Umów się na spotkanie z ekspertem finansowym, który pomoże wybrać najkorzystniejszą pożyczkę gotówkową w Warszawie. Wypełnij wstępny wniosek online.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to pożyczka przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny. Charakteryzuje się uproszczoną procedurą badania zdolności kredytowej, brakiem zabezpieczeń, szybką decyzją i szybkim przekazaniem środków. Wysokość kredytu uzależniona jest od uzyskiwanych przychodów i zdolności kredytowej wnioskującego. Przy tej formie uzyskania kredytu akceptowane są różne źródła
dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, emerytura lub renta. Banki nie wymagają zabezpieczenia przy udzielaniu relatywnie niewielkich kwot kredytu. W przypadku ubiegania się o wyższą kwotę, bank narzuca konieczność zastosowania jednej z poniższych form zabezpieczenia:
– weksel,
– poręczenie lub ubezpieczenie na życie i od utraty pracy
– zastaw rejestrowy,
– hipoteka,
– cesja praw,
– oświadczenie o poddaniu się egzekucji.

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się chyba największą popularnością niemalże w każdym banku. W końcu kto z nas nie potrzebuje nieraz solidnego zastrzyku finansowego na spełnienie swoich marzeń, a nieraz po prostu na to, ażeby pokryć pilny wydatek. Dzisiaj opcji w tym zakresie mamy do wyboru naprawdę sporo, z tego też względu ciężko wybrać najlepszą. Podejmując ostateczną decyzję, nie powinniśmy się ograniczać do jednego banku, a porównać wszystkie dostępne oferty. Pomoc doradcy kredytowego może się tutaj okazać niezbędna. Dzięki temu zyskamy pewność, że wybieramy opcję najkorzystniejszą, która idealnie wpisuje się w nasze potrzeby, ale również możliwości. Często bywa tak, że pożyczki bankowe są obwarowane różnego rodzaju niekorzystnymi zapisami, nie do końca zrozumiałymi. Ekspert finansowy będzie w stanie wszystko dokładnie przeanalizować i przy okazji nam to wytłumaczyć. Decydując się na kredyt gotówkowy, myślmy nie tylko o tym, na co wydamy pozyskaną gotówkę, ale realnie oceńmy, czy będziemy w stanie spłacać raty.

Jak wybrać kredyt gotówkowy?

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy? Pewnie pytanie to zadaje sobie każda osoba, która potrzebuje pieniędzy w trybie pilnym. Gdybyśmy uwierzyli reklamom, to każda opcja banku jest korzystna i klient otrzymuje ją praktycznie za darmo. Rzeczywistość przedstawia się jednak zupełnie inaczej. Koszt kredytu gotówkowego bywa niezwykle wysoki, podobnie jak oprocentowanie. Z tego względu tak istotne jest podjęcie dobrej decyzji. Dzisiaj kredyty gotówkowe wyróżniają się praktycznie brakiem formalności. Wszystko możemy załatwić, nie wychodząc z domu, a decyzję otrzymujemy w ciągu kilku chwil. Pamiętajmy jednak o tym, jak ważne jest porównanie kredytów gotówkowych, a zwłaszcza wysokości kredytu oraz okresu spłaty. Zapoznajmy się również z całą procedurą kredytową, a dopiero po tym zacznijmy wypełniać wnioski. Pamiętaj, że wiedza o danym produkcie finansowych, o realnych kosztach i o możliwościach wcześniejszej spłaty jest niezbędna.

Kredyt gotówkowy – okres kredytowania

Maksymalna kwota pożyczki o jaką można się ubiegać w jednym banku to kilkaset tysięcy złotych. Czas kredytowania proponowany przez banki, to okres od kilku miesięcy do kilkunastu lat.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

opinie klientów

Doradztwo kredytowe Income Consulting Umów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania