Limit w koncie osobistym Warszawa

Limit w koncie osobistym to doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowych środków na nieprzewidziane wydatki, ale nie chcesz za każdym razem wypełniać wniosków o pożyczkę. Limit ten zwiększa saldo dostępnych środków na Twoim koncie, w momencie wpłaty automatycznie spłacany jest wykorzystany limit. To sprawia, że jest on znowu dostępny do Twojej dyspozycji. Jak wybrać najlepszy limit w koncie osobistym? W tym pomoże Ci ekspert finansowy, który znajdzie najlepszą ofertę banków i przedstawi Ci ją podczas jednej rozmowy. Wypełnij wstępny wniosek i dowiedz się więcej.

Limit w koncie osobistym – to kredyt ustalany na podstawie dotychczasowych obrotów na koncie osobistym. Najłatwiej uzyskać go w banku, w którym posiadamy już konto. Można również starać się o niego w innych bankach, podstawą udzielenia jest historia posiadanego już przez nas konta. Limit to pożyczka działająca tak jak karta kredytowa. Spłać należy część lub całość wykorzystanego limitu wraz z odsetkami w okresie miesięcznym. W momencie spłaty kwoty limitu na koniec trwania umowy, istnieje możliwość odnowienia go na kolejne lata.

Zalety limitu w koncie osobistym

Limit w koncie osobistym to usługa finansowa, którą zawsze dobrze mieć w zanadrzu. Pozwala ona na zaoszczędzenie nerwów i jest niezbędna w przypadku wielu różnych sytuacji. Dodatkowe środki na różnego rodzaju nieprzewidziane i nagłe wydatki to swoiste zabezpieczenie. Nie musimy wówczas brać kredytu gotówkowego i dopełniać wszystkich formalności. Zapas gotówki mamy praktycznie na wyciągnięcie ręki. Co ważne, limit jest ustalany pomiędzy klientem a bankiem i wówczas, gdy zasilamy nasze konto, jest on automatycznie spłacany. W kolejnym miesiącu pojawia się na nowo. Oczywiście poszczególne banki mają różne oferty w tym zakresie, dlatego też już w momencie zakładania konta osobistego, dobrze dowiedzieć się czegoś o detalach i możliwościach. Miejmy na względzie to, że w niektórych bankach, nie jesteśmy w stanie od razu uzyskać limitu w koncie osobistym, a dopiero po kilku miesiącach. Jeśli nie potrafimy samodzielnie podjąć decyzji odnośnie tego rozwiązania, to dobrze jest zwrócić się po pomoc do profesjonalistów. Doradcy finansowi podpowiedzą nam, jakie są najkorzystniejsze rozwiązania w tym zakresie, które na dodatek wpiszą się w nasze potrzeby.

Limit w koncie osobistym – czy warto?

Mimo tego, że sporo osób broni się jak może przed wszystkimi opcjami typu kredyt, karta kredytowa czy też karta debetowa, to jednak warto rozważyć takie rozwiązania. Limit w koncie osobistym to coś, co nie jeden raz może nam uratować życie. Nieprzewidziane wydatki zdarzają się przecież każdemu z nas, a nie zawsze mamy czas na to, ażeby wypełniać wnioski kredytowe. Posiadając limit w koncie, możemy z niego skorzystać praktycznie w każdym momencie i to bez żadnych konsekwencji. Wystarczy wpłacić środki pieniężne na nasze konto, a od razu będziemy mieli wszystko spłacone i na nowo limit będzie do naszej dyspozycji. Otrzymanie limitu w koncie osobistym nie powinno nam przysparzać żadnych problemów, o ile oczywiście spełniamy wszystkie wymogi. Jeśli decydujemy się na takową opcję, to warto przeanalizować oferty różnych banków i wybrać tę jedną, najlepszą, która odpowiada nam pod każdym względem.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

opinie klientów

Doradztwo kredytowe Income Consulting Umów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania