Pożyczka hipoteczna Warszawa

Ten rodzaj pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel, a jej warunki dostosowane są do Twoich potrzeb i możliwości. Pożyczka hipoteczna jest bardzo popularnym rozwiązaniem, umożliwiającym uzyskanie dużych kwot pieniędzy nawet przy niewielkich dochodach. Zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej jest nieruchomość będąca własnością klienta lub osoby trzeciej, która zgadza się na zabezpieczenie takiej pożyczki. Umów się na rozmowę – podpowiemy jak uzyskać najkorzystniejszą pożyczkę hipoteczną w Warszawie.

Czym jest pożyczka hipoteczna?

Kredyt hipoteczny to produkt finansowy, o którym każdy słyszał. Tymczasem istnieje jeszcze pożyczka hipoteczna. Jej zabezpieczeniem jest również posiadana przez kredytobiorcę nieruchomość. Mimo tego, że pojęcia kredyt hipoteczny i pożyczka hipoteczna są używane zamiennie, to jednak istnieje kilka istotnych różnic między nimi. Pożyczka hipoteczna jest czymś zupełnie innym. Może być ona udzielona na dowolny cel. Niezbędne jest bycie właścicielem nieruchomości. O ile, kredyt hipoteczny jest przyznawany na zakup mieszkania lub budowę domu, a kredytobiorca dopiero w momencie spłaty ostatniej raty staje się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości, o tyle z pożyczki hipotecznej możesz skorzystać, będąc właścicielem nieruchomości. Owa nieruchomość, a więc dom lub mieszkanie będzie stanowiła swoiste zabezpieczenie pożyczanej kwoty. Ogromną zaletą pożyczki hipotecznej jest dowolność w wydatkowaniu otrzymanych pieniędzy. Na nieruchomości, która jest zabezpieczeniem dla banku, nie może być ustanowionej innej hipoteki. Warto zauważyć, że zarówno kredyt hipoteczny, jak i pożyczka hipoteczna mają zabezpieczenie w postaci hipoteki na nieruchomości.

Zalety pożyczki hipotecznej

Pożyczka hipoteczna to znakomite rozwiązanie dla wielu osób. Umożliwia ono pożyczenie dodatkowej gotówki w stosunkowo tani sposób. Niezwykle istotne jest to, że jej oprocentowanie jest nawet kilka razy niższe aniżeli w przypadku tradycyjnych kredytów gotówkowych. Pożyczka hipoteczna to znakomity sposób w sytuacji, gdy potrzebujemy większych pieniędzy i mamy ogromne wydatki. Za jej pomocą możemy spełnić swoje marzenia, takie jak np. sfinansowanie remontu generalnego, zakup auta, przebudowanie domu, zagospodarowanie ogrodu i nie tylko. Mało tego, pieniądze możemy przeznaczyć również na spłatę innych zobowiązań. O ile kredyt hipoteczny jest przyznawany na jeden cel, o tyle pożyczka hipoteczna wygląda już inaczej. Na pewno pomoże ona rozwiązać sporo problemów, a przy okazji spełnić marzenia.

Pożyczka hipoteczna – to pożyczka, w której zabezpieczeniem dla banku jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości należącej do pożyczkobiorcy lub osoby trzeciej i może być przeznaczona na:
– refinansowanie, czyli pozyskanie nowych źródeł finansowania na spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku
– konsolidację, czyli pozyskanie nowych źródeł finansowania na spłatę innych kredytów i pożyczek zaciągniętych w innych bankach
– dowolny cel konsumpcyjny
– cel komercyjny, jakim jest zakup lokalu użytkowego na przyszłe działania związane z osiąganiem przychodów

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

opinie klientów

Doradztwo kredytowe Income Consulting Umów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania