Prodexpol

Początki firmy sięgają 1920 roku, kiedy to powstał zakład stolarski z siedzibą w Wyszogrodzie. Stolarnia zajmowała się produkcją użytkowych wyrobów z drewna oraz wyposażenia obiektów sakralnych. W 1993r., wraz z rozpoczęciem produkcji podłóg drewnianych, firma została przekształcona w spółkę cywilną, a następnie w roku 2004 w spółkę kapitałową.

Nasza firma to wiodący na rynku producent parkietu oraz deski podłogowej. Podstawową działalnością zakładu jest produkcja podłóg drewnianych. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do rozwoju i podniesienia jakości oferowanych produktów, pozwoliło nam na zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku materiałów podłogowych. Dzięki zautomatyzowanej produkcji oraz wielomiesięcznego procesu sezonowania drewna, gotowy wyrób uzyskuje wilgotność oraz dokładność obróbki zgodną z normą europejską PN-EN 13226.

W naszym salonie firmowym w Warszawie, oferujemy możliwość zakupu wraz z montażem parkietów,
desek podłogowych, tradycyjną klepkę, mozaikę przemysłową i płaską w gatunkach dąb, jesion, buk, klon oraz drewno egzotyczne. Podłogi dostępne są w wersji fabrycznie lakierowanej, olejowanej lub barwione. Dla klientów którzy poszukują podłóg o najwyższej odporności na ścieranie, oferujemy surową, tradycyjną klepkę i deskę podłogową do ręcznego lakierowania lub olejowanie.

Posiadamy także bogatą ofertę drewnianych drzwi wewnętrznych, obejmującą ponad 500 wzorów. Wykonane z naturalnego drewna, solidne i wytrzymałe, dały satysfakcję z zakupu niejednemu naszemu klientowi.

Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne dążenie do rozwoju i podniesienia jakości oferowanych produktów,
pozwoliło nam na zdobycie pozycji lidera na krajowym rynku podłóg drewnianych. W ostatnim czasie, otrzymaliśmy wiele nagród i certyfikatów, będący potwierdzeniem obsługi z zachowaniem najwyższych standardów.

Drewno używane do produkcji, pochodzi od sprawdzonych dostawców, pozyskiwane zgodnie z zasadami zarządzania zasobami naturalnymi. Wszystkie oferowane przez nas wyroby, posiadają stosowne atesty i certyfikaty, potwierdzające ich najwyższą jakość.

Naszym klientom, zapewniamy montaż podłóg, schodów, listew i drzwi wewnętrznych. Jako jedni z nielicznych, stosujemy profesjonalną austriacką chemię budowlaną. Współpracujemy z najlepszymi, profesjonalnymi firmami parkieciarskimi, posiadającymi specjalistyczny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie wsparte licznymi certyfikatami.

 

www.prodexpol.pl