Kredyt hipoteczny Warszawa

Planujesz zakup nieruchomości albo chcesz wybudować dom? Kredyt hipoteczny pozwala na realizację mieszkaniowych planów bez względu na to, czy wybierzesz mieszkanie w bloku czy dom na działce pod Warszawą. Kredyt hipoteczny może być wykorzystany na zakup lub budowę mieszkania bądź domu, ale również na remont, modernizację oraz przebudowę istniejącej nieruchomości. Podpowiemy jak uzyskać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny w Warszawie. Wypełnij wstępny wniosek i umów się na niezobowiązującą rozmowę.

Jaki kredyt hipoteczny wybrać?

Kredyt hipoteczny pozwala spełniać marzenia. Zakup pierwszego lub większego mieszkania, budowa domu to coś, co rzadko kiedy jesteśmy w stanie sfinansować z własnych oszczędności. Oczywiście nie jest to niemożliwe, niemniej tylko nieliczni mogą sobie na to pozwolić. Mało tego, na ogół nikt nie jest w stanie odkładać pieniędzy przez długie lata, aby w końcu spełnić marzenie o swoich własnych czterech kątach. Właśnie dlatego, kredyt hipoteczny to opcja, która cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Propozycji z tego zakresu jest dzisiaj naprawdę masa. Każdy bank przekonuje, że to właśnie jego oferta jest najkorzystniejsza, najniżej oprocentowana i nie zawiera dodatkowych kosztów. Tymczasem poszczególne umowy zawierają mnóstwo różnego rodzaju haczyków, na które każdy z nas może się naciąć. Nawet, czytając każdy punkt, nie zawsze jesteśmy je w stanie odpowiednio go zinterpretować. Z tego też względu, niezbędna jest pomoc profesjonalnego doradcy kredytowego, który przedstawi nam możliwości i wskaże na optymalne rozwiązania.

Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny? Zapewne każda osoba, która potrzebuje środków na zakup, przebudowę lub modernizację nieruchomości, zadaje sobie to pytanie. Niestety, nie ma prostej odpowiedzi. Tak naprawdę nikt nie ograniczy się do tego, aby pójść do jednego banku, poprosić o ofertę i wszystko podpisać. Niezbędna jest tutaj dokładna analiza i przyjrzenie się każdej opcji. Pomoc eksperta może nam znacznie rozjaśnić sytuację. Przeanalizuje on dla nas wszystkie możliwości, dostosuje poszczególne oferty do naszych potrzeb, ale również wskaże na konsekwencje. Zaciągając kredyt hipoteczny, należy myśleć nie tylko o tym, że nasze marzenia mogą się w końcu spełnić, ale również o tym, że będziemy musieli go przez wiele lat spłacać. Dobrze zatem wziąć pod uwagę sytuację materialną i możliwości. Przy podjęciu odpowiedzialnej decyzji, pomoc doradcy finansowego może się zatem okazać kluczowa.

Kredyt hipoteczny – przeznaczenie

Kredyt hipoteczny – to pożyczka, której zabezpieczeniem jest ustanowienie hipoteki (zabezpieczenia) na prawie do nieruchomości, a przeznaczony na:

– kupno lokalu przeznaczonego na cele mieszkalne w budynku wielorodzinnym na rynku pierwotnym lub wtórnym,
– wykup własnościowego prawa do lokalu w mieszkaniu spółdzielczym, komunalnym jak również zakładowym,
– kupno działki budowlanej,
– budowę domu systemem gospodarczym jak również przeprowadzoną przez wykonawcę generalnego,
– wykończenie zakupionej nieruchomości, modernizację lub remont już istniejącego lokalu,
– przystosowanie pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne,
– zakup, budowę garażu bądź miejsca postojowego,
– budowę, adaptację budynku mieszkalnego umożliwiającego całoroczne jego użytkowanie, zlokalizowanego na gruncie o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym,
– kupno domu letniskowego całorocznego,
– kupno działki rekreacyjnej.

Kredyt hipoteczny – okres kredytowania

Kredyt hipoteczny udzielany jest na okres nawet do 35 lat z możliwością karencji w spłacie do 36 miesięcy, raz na cały okres kredytowania. Wymagany minimalny wkład własny to 10% zakładanych kosztów inwestycji.

ZOBACZ POZOSTAŁĄ OFERTĘ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

opinie klientów

Doradztwo kredytowe Income Consulting Umów się na bezpłatne spotkanie i zapytaj o możliwości finansowania